Jesteś tutaj
Strona główna > nauka i technika > Telefon dla fanów muzyki

Telefon dla fanów muzyki

telefon

Nowy telefon od HTC może wydawać się najlepszym wyborem dla fanów muzyki. Najnowszy flagowiec – HTC 10 nie ma ze sobą równych jeżeli chodzi o jakość odtwarzanej muzyki.

Biorąc pod uwagę co HTC zrobiło z modelem 9A pod względem jakości muzyki, najprawdopodobniej nikt się nie spodziewał tak dobrych parametrów w następnym modelu. HTC 10 jako jeden z pierwszych telefonów na świecie, uzyskał certyfikację Hi-Res audio. Użytkownicy będą mogli cieszyć się jakością jak w telefonach podłączonych do zewnętrznego DAC – przetwornika cyfrowo-analogowego, ponieważ zastosowano tutaj wbudowany 24-bitowy DAC, wspierany przez oprogramowanie Dolby Audio. Zastosowano również technologię która dokonuje pomiaru naszego słyszenia aby indywidualnie dostosować odtwarzane częstotliwości oraz nowy wzmacniacz słuchawkowy.

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu muzyka z telefonu wydobywa się za pomocą głośników górnych i dolnych. Seria głosników HTC BoomSound Hi-Fi może pochwalić się taką samą konstrukcją z rozdzielonymi głosnikami wysokotonowymi oraz wooferem co najlepsze systemy audio na rynku. Każdy z nich jest wspomagany przez osobny dedykowany wzmacniacz.

Dodatkowo do telefonu dołączone są słuchawki o nadzwyczajnej jakości. Z regóły te które dostajemy do telefonu są wymieniane bo, przynajmy szczerze, rzadko które są chociażby przeciętne pod względem przyzwoitości dzwięku. One również posiadają certyfikat Hi-Res oraz wyposażone są o 70% większe, niż w przeciętnych słuchawkach, wykonane z polimeru przetworniki. Same tweetery są z ceramiki.

Podsumowując wszystko, wyraźnie widać, że HTC przyłożyło się do najnowszego modelu oraz skierowany jest on w stronę fanów muzyki. Jako jeden z najlepszych muzycznych smartfonów na rynku, daje on gwarancję zadowolenia.