Jesteś tutaj
Strona główna > podróże > Oszczędny miesiąc miodowy

Oszczędny miesiąc miodowy

miesiąc miodowy

Miesiąc miodowy zawsze będzie ważnym aspektem każdego planu ślubu bez względu na budżet. Chociaż ślub jest najważniejszym wydarzeniem związku, para będzie zawsze czekać na miesiąc miodowy. Każdy nowo zaślubiona para zawsze będzie odczuwać stres przygotowań ślubnych. Nawet pary, które są na tyle mądre, by dużo wcześniej i w szczegółach nie unikną stresu. Tak więc, prawie wszystkie pary zawsze uważają, że ​​ich miesiąc miodowy to najlepsza część ślubu. Miesiąc miodowy to czas na odpoczynek po wszystkich stresach związanych ze ślubem, jest to czas, aby cieszyć się swoim towarzystwem z dala od oczu przyjaciół i krewnych. To jest czas dla pary, aby poznać siebie lepiej i dokładniej.

Podczas gdy większość par chce by ich miesiąc miodowy był najwspanialszy, zawsze ważny jest aspekt finansowy. Ceremonia ślubna pochłania większość przeznaczonego na ożenek budżetu. Narzeczeni i otoczenie muszą zapłacić za swoje suknie ślubne i smokingi. Para musi zapłacić za usługi weselne, salę weselną, tort weselny, obiad, zakwaterowanie gości w hotelu i wiele innych spraw.

W efekcie często na miesiąc miodowy zostaje już niewiele. Ale kto powiedział, że młoda para nie może spędzić romantycznego miesiąca miodowego nawet przy szczupłym budżecie?

Istnieje co najmniej kilka sposobów, aby miesiąc miodowy był niezapomnianym wydarzeniem, nawet przy skromnym budżecie.

  1. Skorzystać z rejestru prezentów, by goście wiedzieli co dać w prezencie ślubnym
    Do przeszłości należą dni, gdy para cierpiała w milczeniu, podczas otwierania piątego identycznego prezentu ślubnego, który otrzymali. Poprzez rejestr prezentów, para może poinformować gości, że chce wybrać się w miesiąc miodowy. Goście, którzy mogą sobie pozwolić na taki prezent mogą dać im pieniądze zamiast prezentu ślubnego. Niektórzy z ich przyjaciół mogą połączyć swoje zasoby razem i zafundować im miesiąc miodowy. Oznaczałoby to duże oszczędności dla pary, jak również wspaniały miesiąc miodowy.

  2. Zaplanuj podróż poślubną z dużym wyprzedzeniem i skokorzystaj z promocji oferowanych przez kurorty już rok przed datą ślubu.

Przy odpowiednim planowaniu, para może skorzystać z pakietu „miesiąc miodowy” lub promocji oferowanych przez właścicieli ośrodków wypoczynkowych. Istnieje wiele miejsc, które oferują duże zniżki na rezerwacje z wyprzedzeniem. Niektóre oferują nawet aż pięćdziesiąt procent zniżki dla par, którzy rezerwują ich miesiąc miodowy miesiąc przed ich ślubem. Ma to na celu zapewnienie przyszłych wpływów ośrodków. Korzystając z promocji, para nie tylko będzie w stanie zaoszczędzić, ale także zaplanować swoją trasę z wyprzedzeniem.

  1. Dlaczego nie spróbować spędzić podróży poślubnej w trasie z plecakiem zamiast w drogim hotelu?

Pary, które są miłośnikami przyrody mogą iść z plecakiem na miesiąc miodowy i cieszyć się towarzystwem księżyca i gwiazd. to może być najlepszy i najbardziej romantyczny pomysł na miesiąc miodowy. Zamiast płacić setki dolarów na obiekty hotelowe zaoszczędzić pieniądze na inne ważne sprawy.